Faiparos stafétaátadó szakestély 2019-11-14

Egyetemünk mérnökhallgatóinak egyik legfiatalabb Soproni diákhagyománya.

Staféta átadó szakestély

A Firmák valétálásuk előtt átadják a stafétát balekjaiknak. A szakestély első felében az „öreg”

leköszönő firmák viselik a tisztségeket, majd a szakestély szünete után átadják azt az addigi balekoknak, akik ekkor kohlenbrennerekké (szénégetőkké) válnak. (Ez a selmeci-soproni diákhierarchia második lépcsőfoka.)

A szakestélyeink zártkörűek, csak a meghívottak vehetnek rajta részt.