Nyugdíjas Egyetemi előadás 2020.02.17

Újból indul a nagysikerű NYUGDIJAS EGYETEM Rector Emeritusunk Prof. Dr. Faragó Sándor szervezésével.

Első előadás – február 17 – teljes további program.

A SOPRONI EGYETEM

S O P R O N I N Y U G D Í J A S E G Y E T E M E

TIZENKILENCEDIK SZEMESZTER

SOPRON, GYERMEK ÉS IFJÚSÁGI KÖZPONT (GYIK)

Az on-line regisztráció ide kattintva elérhető!

2020. február 17. (hétfő!!!) 15.30

Prof. Dr. SZARKA LÁSZLÓ a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagja, Sopron

Eötvös Loránd velünk élő öröksége – halálának 100. évfordulójára emlékezve.