Véradás 2020.03.04-én

A Soproni Egyetem

és a Magyar Vöröskereszt Soproni Szervezete véradást szervez

2020. március 04. (szerda) 12:00 - 17:00 óra között

a R(égi) K(ollégium) V. Erdő Klub helyiségeiben.

Az első száz véradó a The Greens Campus Pub felajánlásának köszönhetően egy korsó sört is kap!

A betegellátás szempontjából nagy szükség van

az egyenletes vérkészletre.

Kérjük, hogy véradásukkal segítsék beteg embertársaikat!

Szeretettel várjuk a véradásra!

Arcképes igazolványát és TAJ kártyáját kérjük hozza magával,

véradás előtt feltétlenül étkezzen!